KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14046038

nr 1404 6038

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Indien, Tigerjakt. Ej signerad. Motivet: 21x13 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:28:54